Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kuopio Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kuopio Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kuopio Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kuopio Lotnisko
Wynajem Aut Kuopio Lotnisko – Foto: © Ras

Kuopio Airport (KUO) znajduje się 14 km od Kuopio i 11 km od miejscowości w Siilinjärvi Finlandii. Są to autobusy między Kuopio i lotniska. Nie, wypożyczalnie samochodów, reprezentowane są Avis, Europcar, Scandia wynajem, Budget, Hertz i Sixt.

W 2008 roku 290.247 pasażerów odwiedził Kuopio Airport. Kuopio Airport został otwarty w 1949 roku i używany przez Luftwaffe w czasie 2 II wojny światowej. Dziś jest używany również jako lotnisko wojskowe w fińskim Air Force. Tylko międzynarodowy cel z Kuopio jest Ryga obsługiwane przez Air Baltic.

Kuopio Airport znajduje się restauracja, ale nie na zakupy. Lotnisko posiada sale konferencyjne, poczty i usług telefonicznych. Kilka metrów od lotniska Sjøterminalen obok jeziora, które oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak rybołówstwo i na świeżym powietrzu zrobić. Nie ma hoteli na lotnisko.