Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Seinäjoki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Seinäjoki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Seinäjoki – Podręcznik

Wynajem Samochodów Seinäjoki
Wynajem Aut Seinäjoki

Seinäjoki położony jest w zachodniej części południowej Finlandii – zwłaszcza krajobraz południowej Zatoki Botnickiej, gdzie Miasto jest również centrum administracyjnym.Tylko w 1960 roku status miasta Seinäjoki nie, ale już w 150 lat miał osiedli miejskich. Ludność Seinäjoki jest dzisiaj – po fuzji komunalnych w 2009 – około 57.000.

Architektura Seinäjoki jest głównie nowoczesne i Finlandia najbardziej znanego architekta – Alvar Aalto (1898-1976) – pozostawił swój ślad w prawie wszystkich miejskich budynków użyteczności publicznej. Aalto projektów są uważane za jedne z najbardziej znanych atrakcji miasta. Obejmuje to Aalto Centrum (6 budynków składających się na kulturalnym i administracyjnym Seinäjokis „serce”), Kościół Lake Risti Uden (1200 miejsc) – i ratusza, biblioteki i teatru.

Seinäjoki Inaczej znany jako bardzo aktywne miasto muzyki – i dwie popularne imprezy przyciągają wielu turystów każdego lata, a mianowicie Tangomarkkinat festiwalu tanga i Rock Festival Provinssirock.

Seinåajoki Lotnisko Lotnisko znajduje się w miejscowości Ilmajoki, ca. 11 km na południowy wschód od miasta.