Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tampere

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tampere – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tampere – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tampere
Wynajem Aut Tampere

Tampere (Szwedzki: Tampere), z 211.544 mieszkańców (2009), Finlandii, drugi co do wielkości miasta.Znajduje się w południowo-zachodniej części kraju – i jest centrum administracyjnym krajobraz Pirkanmaa (Szwedzki: Birka Land). Tampere został założony przez króla Szwecji Gustawa III w 1779 roku. Szwedzki nazwę miasta (Tampere) pochodzi od położenia na wodospad między jeziorami i Pyhäjärvi Näsijärvi.

Wśród najbardziej popularnych atrakcji jest Muzeum Sztuki w Tampere w centrum miasta. Oddział ten, Muminki Valley (Muumilaakso) – na podstawie Tove Jansson słynnej książki dla dzieci. Znajduje się w ciekawym architektonicznie Biblioteka Główna Metso.

W przeciwnym razie, park rozrywki Särkänniemi wspomniano, na której oprócz różnych jazdy i kolejek górskich znajdą tu również planetarium, akwarium, delfinarium, zoo i muzeum sztuki.Park jest również Skandynawii najwyższy tower – Näsinneula (168 m) – z restauracją na szczycie.

Międzynarodowe lotnisko Tampere-Pirkkala Lotnisko znajduje się 13 km na południowy zachód od centrum miasta.