Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Jyväskylä

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jyväskylä – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jyväskylä – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jyväskylä

Wynajem Aut Jyväskylä

Jyväskylä (128.000 mieszkańców w 2008 r.) znajduje się w Mellersta Finlandia – szczególnie, centrum południowej części kraju, na północnym krańcu jeziora Finlandii drugi największy – 120 km długości Päijänne.Jedną z głównych atrakcji jest wycieczka Jyväskylä przez parowca na Päijänne.

Jyväskylä stał się miastem w 1837 roku, więc ma trochę starej architektury do wyświetlenia. Więcej później, funkcjonalnym, takie jak budynki – zaprojektowane przez kraju światowej sławy architekt Alvar Aalto – jest malownicza.

W przeciwnym razie, Jyväskylä znany przede wszystkim jako ważny skoleby – gdzie najbardziej znanych instytucji edukacyjnej jest Uniwersytet Jyväskylä, która ma 7 wydziałów.

Miasto ma też inwestował w sztukę i kulturę, i każdego lata Festiwal Kultury odbyło Jyväskylä, który jest najstarszym letni festiwal w Finlandii.Wiele innych festiwali i imprez odbywających się tutaj.

Lotniska Jyväskylä Airport znajduje się 20 km na północ od centrum miasta – w Przejrzyj Koski. Możesz Finlandia Mellersta Flight Museum (ilmailmuseo Keski-Suomen).

polski