Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kemi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kemi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kemi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kemi

Wynajem Aut Kemi

Kemi (ok. 23.000 mieszkańców) jest jednym z Finlandii ważnym portem większości miast.Miasto głównych dochodów pochodzi z Fundacji na rzecz lokalnego przemysłu papierniczego, który ma tutaj długą tradycję. Kemi znajduje się w głębi Zatoki Botnickiej – w północ krajobraz Finlandii – Laponia.

Na świecie wysunięte na północ autostrada biegnie na północny zachód od sąsiedniego miasta Kemi Tornio (Szwedzki: Tornio) położony jest na granicy ze Szwecją (która odnosi się do szwedzkiego miasta Haparanda). Odległość jest ok. 27 km.

Kemi najbardziej spektakularnych atrakcją jest największy na świecie Snow Castle – Lumi Linna – które każdej zimy buduje się na terenie portu. W zamku znajduje się plac zabaw dla dzieci, restauracja, hotel, kaplica i galeria rzeźby śniegu. Sezon na Snow Castle trwa od końca stycznia do początku kwietnia.

W przeciwnym razie, Kemi kulturalne wymienione. Znajduje się w samym sercu miasta – i posiada takie biblioteki, galerii sztuki i teatru.

Najbliższe lotnisko jest Kemi-Tornio lotniska ok. 6 km na północny zachód od centrum Kemi.

polski