Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Savonlinna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Savonlinna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Savonlinna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Savonlinna
Wynajem Aut Savonlinna

Savonlinna (Szwedzki: Savonlinna), który ma 27.746 mieszkańców (2009), leży w południowej Savolax – w południowo-wschodniej części Finlandii. Odległość do granicy z Rosją jest prawie 70 km. Miasto zostało założone już w 1639 roku – i znajduje się w centrum pięknej okolicy na kilku wyspach w cieśninie między jeziorami i Haapavesi Pihlajavesi.

Najsłynniejszych atrakcją jest średniowieczny zamek Olavinlinna (Szwedzki: Olof Borg). Został zbudowany przez Szwedów w 1470, a co roku od 1967 roku, znany na całym świecie Savonlinna Opera Festival odbyła się tutaj. Ponadto na dziedzińcu była miejscem dorocznego festiwalu baletu.

Inną ważną atrakcją w ruchu parowca Savonlinna w sprawie wszystkich jezior, które są połączone ze sobą w rozległym systemem Saimaa. W lecie można jechać na wycieczkę z jednym z parowców – i też można grać w jednym z wielu działań na miasto i jego okolice oferują: basen kajakarstwo, wędkowanie, golf itp. W zimie, dwa ośrodki na obrzeżach Savonlinna przeznaczenia bardzo popularne również.

Barnefamiler na wakacje w Savonlinna także wybrać się na wycieczkę do działalności centrum Kesämaa Aqua Park, w odległości 30 km na południowy wschód od miasta – w Punkaharju. W przeciwnym razie Savonlinna od 2000 r. została ustalona arrangørby do swoistego Championships – Mistrzostwa Świata w telefonie komórkowym wrzuceniem!

Savonlinna lotniska, 15 km na północ od miasta, jest lokalnym lotnisku regularne loty do Helsinki.