Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Espoo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Espoo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Espoo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Espoo
Wynajem Aut Espoo

Espoo (Szwedzki: Espoo) jest w Finlandii drugie największe miasto z 244.300 mieszkańców (2009).Znajduje się on w krajobraz Nyland (Uusimaa) na południowym wybrzeżu Zatoki Fińskiej – ok. 20 km na zachód od stolicy Helsinki. Miasto jest bardzo specyficznie zorganizowanych, w tym, że nie ma żadnego większego miasta.Budynki są rozproszone na większym obszarze, który obejmuje siedem ośrodków i 55 dzielnic.

Wśród najbardziej popularnych atrakcji w Espoo Museum of Art jest EMMA (Espoo Museum of Modern Art), Muzeum Miasta Espoo – i muzeum samochodów i muzeum rock. W przeciwnym razie, Espoo Katedra (od 1400) i Noux Parku Narodowego (na północ od centrum) jest wymieniona. Miasto jest również znana z przepięknego wybrzeża i jego doskonałe możliwości pływania – i 17 km na północ od miasta można odwiedzić największy park wodny, „Serena”.

Sklepy w Espoo są bardzo dobre. Istnieje kilka dużych domów towarowych i centrów handlowych oraz wielu małych sklepów. Meble IKEA łańcuch ma również oddział na obrzeżach miasta.

Najbliższe lotnisko znajduje Helsinki-Vantaa International Airport, położony w pobliżu stolicy.