Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Vaasa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vaasa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vaasa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Vaasa
Wynajem Aut Vaasa

Vaasa (Szwedzki: Vasa), położony na zachodnim wybrzeżu Finlandii, krajobraz Zatoki Botnickiej (Finlandia: Zatoki Botnickiej).Miasto ma ok.. 60.000 mieszkańców, z czego około 25% ma szwedzkiego jako języka ojczystego.   W okolicach miasta jest stosunek odwrotny: Nie ma szwedzkiego większością głosów.

Miasta pochodzi od szwedzkiej rodziny królewskiej Wazów, został założony w 1606 przez króla Karola IX. Centrum miasta zostało inidlertid przemieszczać. 7 km po ogromny pożar w 1852 roku.Vaasa jest miastem, gdzie edukacja jest centralne. Oprócz uczelni finnews również kilka specjalnych szkołach tutaj.

Vaasa i okolicy znajduje się wiele zabytków. Poza granicami miasta znajduje się obszar specjalnej charakter Kvarken seks lato, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wzmianka muszą być również quark Nature Centrum Terra Nova, która jest częścią Österbottens Museum. Trochę poza Vaasa jest również obserwatorium astronomiczne Söderfjärdens Meteoria, tuż 500 mln lat krater meteorytu.

Inaczej znany jako Vaasa ekscytujące kultury, która ma zarówno swoich opera, zarówno językiem fińskim i szwedzkim językiem teatru. A park rozrywki Wasalandia jest oczywistym miejscem turystycznym w przypadku podróży z dziećmi.

Vaasa Airport, który znajduje się 9 km na południowy wschód od miasta, znajduje się lokalne lotnisko regularne loty do Helsinek i Sztokholmu.