Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kajaani

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kajaani – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kajaani – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kajaani
Wynajem Aut Kajaani

Kajaani (Szwedzki: Kajaani) leży w Kainuu, dość środku Finlandii (w połowie drogi między dwoma dużymi jeziorami oraz Oulujärvi Nuasjärvi).Miasto ma ok.. 38.000 mieszkańców (2007), i została założona w 1651 roku wokół zamku Kajaneborg (1604) – który wciąż Kaja Anis najbardziej znanych atrakcji.

Kajaani jest bardzo aktywnym kulturalne i kongresowe. Prawo na Kaajaninjoki Alva – blisko centrum – to duży Kaukametsä konwencji i centrum kultury, gdzie wiele dużych przedsiębiorstw i wydarzeń kulturalnych odbywających się.

W przeciwnym razie Kajaani szczególnie znany z corocznego festiwalu taniec narodowy – Kajaani tansii, jak i do domu jednego z wiodących teatrów w Finlandii – Kajaanin Kaupungin Teatteri. Innym popularnym wydarzeniem jest coroczny festiwal poezji na początku lipca każdego roku (największego fińskiego).

Jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Finlandii – Vuokatti – chodzi. 35 km na południowy-zachód od Kajaani. Jest to również 1250 m długi tunel narciarski, gdzie można jeździć na nartach przez cały rok.

Lotnisko Kajaani lotniska jest ok.. 7 km na północny zachód od centrum miasta.Stamtąd loty dziennie do stolicy Helsinki.