Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hämeenlinna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hämeenlinna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hämeenlinna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hämeenlinna
Wynajem Aut Hämeenlinna – Foto: © Balcher

Hämeenlinna (Szwedzki: Tavastehus) to miasto z ok. 66.000 mieszkańców, położone w okolicy Karla-Häme (Faktycznie League Tavastland). To jest centrum administracyjnym w południowej Finlandii lan. Odległość do stolicy Helsinki chodzi. 100 km.

Hämeenlinna ma status miasta od 1639, a następnie centrum o Tavastehus Palace (Häme Zamek). Po wielkim pożarze w 1831 roku, przebudowany i przeniesiony centrum – ale z biegiem lat, które upłynęły od tego czasu miasto ma rozwinięte, tak więc dziś pałac ponownie połączenie z centrum.

Tavastehus Zamek, zbudowany około 1250 przez szwedzki hrabia Birger, w pobliżu głównych atrakcji turystycznych. Istnieje również muzeum w zamku. Hämeenlinna także monumentalne muzeum historyczne – i trochę poza miastem można odwiedzić Muzeum Artylerii w Finlandii. Hämeenlinna jest również znany jako światowej sławy kompozytor Jean Sibelius (1865-1957) rodzinnym mieście – w jego domu rodzinnego jest teraz oddzielnym Sibelius Museum.

Najbliższe lotnisko jest Pirkkala Tampere International Airport w Tampere (Tampere), ca. 75 km na północ od Hämeenlinna.