Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kotka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kotka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kotka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kotka
Wynajem Aut Kotka

Kotka, która jest w Finlandii drugim najbardziej port znajduje się w Zatoce Fińskiej – u ujścia rzeki Kymmene.Miasto, które posiada prawa handlowego od 1879 roku, ma 55.694 mieszkańców (2008). Gdzie dziś znajduje się Kotka, został pod koniec 1700 roku zbudował wielki fortyfikacji – Szwedzki Sund. Dziś zachowały się pozostałości twierdzy Kotka ö poza miasto.

Wśród atrakcji w Kotka, jest dość szczególne akwarium, która zawiera tylko ryby, które żyją w wodach słodkich Finlandia – Kotka Maretarium. W przeciwnym razie miasto ma kilka pięknych parków – i trzeba Sapokka Water Park wymienione.

Bliskość morza oznacza, że więcej atrakcji miasta mają morskiego połączenia. Do najważniejszych z nich jest ośrodek morski Vellamo – duży kompleks muzeum znajdują się w muzeum i Finlandii sjøhistoriske Kymmene Valley Museum. Budynków o powierzchni 15.000 km2, jest znakiem eksperymentalnych architektów Ilmari Lahdelma fiński.

Bardzo popularnym wydarzeniem lata jest festiwal „Kotka Dni Morza” – koncerty, regaty i wiele innych elementów kulturowych.

Najbliższe główne lotniska Helsinki-Vantaa International Airport, poza stolicą, Helsinki, około 130 km na zachód od Kotka.