Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lahti

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lahti – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lahti – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lahti
Wynajem Aut Lahti

Lahti (ok. 100.000 mieszkańców) to miasto w którym położony jest w południowej części Finlandii – w szczególności nad jeziorem w krajobrazie Vesijärvi Päijät-Häme.Chociaż Lahti nie dostał status miasta aż do 1877, jest uważany za najstarszą osadą w Finlandii (ok. 9.000 roku życia).

Nowoczesny Lahti jest znany przede wszystkim jako miejsce uprawiania sportów zimowych – zwłaszcza w przypadku Lahtispelen roczne narciarskich. Wśród atrakcji są uważane za również trzech skoków narciarskich, które znajduje się w „trip-schody-drewniaki” formacja w Lahti Idrott Centrum.

W przeciwnym razie, przy ratuszu, w Lahti (1911) jednej z malowniczych budynków miasta – oprócz Ristinkirkko, nowoczesny kościół zaprojektowany przez słynnego architekta Alvara Aalto w 1981 roku.

Lahti również – oprócz tradycyjnego muzeum – wiele muzeów specjalistycznych. Wśród nich znajdują się meble Asko Muzeum Fire Museum, muzeum szpitala wojskowego lekarza muzeum, muzeum wojskowe muzykę – i restauracja, muzeum.

Jest mniejsze lotnisko w Lahti, ale najbliższy międzynarodowy port lotniczy jest lotniska Helsinki-Vantaa, w odległości ok.. 100 km na południowy zachód od Lahti.