Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Førde

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Førde – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Førde – Podręcznik

Førde
Wynajem Aut Førde

Førde jest głową Førdefjord w zachodniej powiatu norweskiego Sogn og Fjordane i jest otoczone górami. Liczba ludności wynosi około. 12000 (2009), a status miasta został osiągnięty w 1997 roku.

Førde jest w niezwykle malowniczej u ujścia rzeki, Jølstra, które ma swoje początki w Jølstravatnet – i możliwości różnorodne doświadczenia na zewnątrz i charakter są bardzo dobre. Centrum jest inaczej zdominowany przez miasto przeżywa gwałtowny wzrost w ostatnich latach – i jest zdominowany przez wielkie domy towarowe.

Wśród zabytków miasta do wnętrza kościoła Førdee (1885) wymienione. W rzeczywistości istnieje wiele wspaniałych dzieł, które są znacznie starsze niż kościół. Ołtarz z roku 1642 jest uważana za jedną z najlepszych dzieł sakralnych z baroku. Ponadto, ambona i kilka obrazów z 1600. Nawet starsi historii, można doświadczyć nieco poza centrum, gdzie Vie kopce Viking pochówku jest popularnym miejscem turystycznym. Ponadto, gospodarstwo Bruland – w zabytkowym budynku, typowym zachodniej sąd urzędnika ca. 1750 – warto odwiedzić.

Førde zainwestował w sztuce i kulturze, a także z tak zwanych „Wystawa placu w centrum rozciąga się najdłuższa rzeźby kamiennej w 65 metrów w dół do Jølstra. It’s called „Salmon” i jest przez duńskiego artysty Jørgen Rönnau. W pobliżu stoi rzeźba przedstawiająca wyróżniających Førdee artysty Oddvar Torsheim. Førde najważniejszych budynków Førdehuset (1976), takich jak   obejmuje basen ze zjeżdżalnią, bibliotek powiatowych, sala koncertowa, galeria sztuki, pracownie artystów i etapu Sogn og Fjordane Teater.Wzmianka muszą być również Sogn og Ostatnie Duńczycy Art Museum znajduje się w Førdee.

Największym wydarzeniem w mieście jest Førde Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny muzyki – największe tego rodzaju – które odbywa się co roku w lipcu.

Regional Airport Førde lotniska – Bringeland regularne loty do Bergen (Flesland) i Oslo (Gardermoen), i jest położony 12 km na południowy zachód od centrum miasta