Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sortland

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sortland – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sortland – Podręcznik

Sortland
Wynajem Aut Sortland

W północnej Norwegii miasto ma 4600 mieszkańców Sortland (2008) i jest adminstrasjonssenter w gminie Sortland. Miasto położone jest w okręgu Nordland i należy do regionu i øydistriket Vesterålen. Sortland połączony z lądem poprzez Sortland Bridge.

Sortland jest na rozstaju dróg i autostrady 82 północy na Andenes. Ponadto, zawijających do Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ) Sortland port na dobę.

Miasto jest często nazywany jest „Blue City cieśniny” – od miejskich budynków w związku z projektem były malowane w różnych odcieniach niebieskiego.

Vesterålen zwiększenie ruchu turystycznego, a piękne krajobrazy, słońce północ w lecie i mrocznych czasach naturalne zjawisko zorzy się do tego przyczynić. Rejon oferuje również takie działania, jak obserwowanie wielorybów, pływanie kajakiem na morze, góry i spacery po plaży itp.

Miasta obiektów turystycznych obejmuje działania podjęte Sortland muzeów, wystaw, które w różnych miejscach w centrum –   koncentrując się na historii kultury krajobraz i kościół Sortland z 1901 roku.Miasto rocznego weekend festiwal jazzowy popularnym wydarzeniem odbyły się we wrześniu.

12 km poza centrum miasta jest Lihallen Kultury Farm (Sigerfjord), który galeria sztuki i kawiarnia – gdzie można również wspaniałe widoki gór i fiordów.

Najbliższe lotnisko jest Stokmarknes lotniska – Skagen, znajduje się 21,5 km na południowy zachód od Sortland.