Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kirkenes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kirkenes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kirkenes – Podręcznik

Kirkenes
Wynajem Aut Kirkenes

W nadmorskim miasteczku Kirkenes znajduje się na Varanger Fjord na północy Norwegii, należy do okręgu Finnmark. Kościoły stał się miastem w 1998 r. i 3300 mieszkańców (2009). Kirkenes jest centrum administracyjnym gminy Varanger-Południe, która graniczy z Rosja i Finlandia.

Kirkenes ma wielkie przygody Arctic pustyni i w dobrej pogody można doświadczyć słońca w południe w lecie i zorza polarna zimą. Popularne działania obejmują safari krabów, wycieczki łodzią po rzece do norweskiej-rosyjskiej granicy i safari reniferów.

Kirkenes ma wiele zabytków i atrakcji turystycznych, 2 II wojny światowej – w tym komory bombowej „Andersgrotta” Pomnik rosyjskiego i pomnik Matki War (pomnik wysiłki kobiet dla dzieci i domów podczas 2 wojny światowej).

Inne atrakcje turystyczne w mieście, to Sør-Varanger Muzeum / Frontier Museum (którego Wystawa opowiada o naturalnych regionu i historii kultury) i Savio Museum (muzeum sztuki poświęcone słynnej Samów artysty John Andreas Savio (1902/38) – wystawa jego prac przedstawiających reniferów Sami pasterskich kultury i północno-norweskiej przyrody).

Nieco poza miastem górskich kapłana – który jest punktem widokowym na Kirkenes i fiord Varanger.

Kirkenes jest punkt E6 i Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes).

Kirkenes Airport – Høybuktmoen, położony 14 km na zachód od centrum miasta.