Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Andenes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Andenes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Andenes – Podręcznik

Andenes
Wynajem Aut Andenes

Wieś Andenes (ok. 2600 mieszkańców w 2009) jest centrum administracyjnym w gminie Andøy w powiecie Nordland, położony na północ od archipelagu ANDØYA Vesterålen. It’s done dowody archeologiczne, że ludzie żyli na ANDØYA od epoki kamienia.

Norwegian Air Force ma większą bazę w Andenes – stacja powietrza ANDØYA. Jest pod dowództwem NATO – i jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw w ANDØYA. W przeciwnym razie istnieje również miejsce nauki i badań zorzy polarnej wokół – w odniesieniu do ANDØYA Rocket Range.

Oprócz pięknej scenerii – i słońce o północy w miesiącach letnich – ma Andenes wiele atrakcji do pokazania: Whale Centre (z eksponatami na temat wielorybów i badań wieloryb), Polar Museum (Muzeum Łowiectwa i Rybołówstwa), Hisnakul (z historycznych eksponatów związanych z ludzką twarzą naturalnych elementów) i Northern Lights Centre (popularnonaukowe) – wszystkie w pobliżu centrum lub Andenes.

ANDØYA Airport, które jest zlokalizowane w pobliżu ANDØYA Air Station, jest małe lotnisko cywilne z codzienne loty do Tromsø i Bodø. W przeciwnym wypadku połączenia w hurtigruta ANDØYA (Risøyhamn) zarówno w drodze na północ i południe.