Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bodø

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bodø – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bodø – Podręcznik

Bodø
Wynajem Aut Bodø

Bodo ma około. 48.000 mieszkańców (2010), jest centrum administracyjnym i największe miasto w powiecie Nordland – i siada na brzegu krajobraz Salten. Już w 1500 był ustanowiony kościół tutaj (Bodin), ale tylko w 1816 roku nie status Bodo jako miasta.

Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest słońce o północy, która świeci przez całą dobę w Bodø w okresie 4 Czerwiec – 8 Lipca. Jest też słońce, które charakteryzuje płaszcz Bodø herbu. W przeciwnym razie istnieje wiele pięknych krajobrazów po mieście – i 30 km na wschód od centrum znajdziemy Saltstraumen, najsilniejszy na świecie pływów prądu. National Geographic nazwał go jednym z najbardziej znanych w Europie miejsc do nurkowania.

W przeciwnym razie, jest kilka ciekawych muzeów w Bodø. Najbardziej popularny jest Norweskiego Muzeum Lotnictwa, które posiada krajowy muzeum lotnictwa cywilnego i wojskowego. Także Salten Muzeum jest odwiedzany. Tu można doświadczyć zarówno przybrzeżnych i Sami kultury i Bodo i historii naturalnej. Wiele będzie również znaleźć swoją drogę do Galerii Bodøgaard, zlokalizowany 2,5 km od centrum miasta. Jest to prywatne muzeum sztuki, który zawiera również interesujący zbiór ikon polskiej i greckiej.

Music (wszystkie gatunki) jest silny w życiu kulturalnym Bodø, a jest kilka festiwali muzycznych każdego roku. Najbardziej znanym jest Nordland Music Festival (z naciskiem na muzykę klasyczną), który odbywa się każdego lata na przełomie lipca (o św Olaf).

Bodo Airport znajduje się 2.2 km na południowy zachód od centrum miasta.