Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Tromsø

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tromsø – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tromsø – Podręcznik

Tromsø

Wynajem Aut Tromsø

Tromsø (55.000 mieszkańców w 2009) jest największym miastem w północnej Norwegii i znajduje się w powiecie Troms. Założona w 1794 roku, a od 1800 roku był centrum arktycznej w Arktyce. Tromsø jest największym miastem w krajach skandynawskich na północ od koła podbiegunowego, a także popularnym miejscem, by doświadczyć słońca w południe w lecie i zorza polarna zimą.

W centrum miasta znajduje się na południowej stronie Tromsø – i połączony z lądem przez most Tromsø oraz Tromsøysundtunnelen. Port w Tromsø ma codzienne przyjazdy Coastal Voyage ( Bergen – Kirkenes ).

Tromsø to miasto uniwersyteckie, i ma bogate życie kulturalne w muzea, galerie sztuki, sale koncertowe i kilka corocznych festiwali.

Arctic katedry w 1965 roku, jest z najważniejszych atrakcji turystycznych, z unikalną architekturą.

Inne zabytki to Tromsø Tromsø Katedra z 1861 roku, Muzeum Polarnego (która opowiada o przeszłości miasta jako centrum polowanie Arctic i punkt wyjścia dla wypraw w Arktyce), Tromsø Muzeum Uniwersytetu (North Norwegii największe muzeum historii naturalnej i kulturowej), północno-Norweskie Muzeum Sztuki – i Polaria, centrum turystyczne z tematów o regionach polarnych. Istnieje również akwarium z żywymi fok i ryb z regionu. Na stronie pokazuje filmy z Svalbard.

Cable Car do Big Stone (421 m npm) jest popularnym celem turystycznym podjęte działania, a od góry jest wspaniały widok na panoramę na miasto.

Tromsø w inny sposób dobre zakupy w sklepach i centrach handlowych i nocnych klubów.

Tromsø lotniska – Langnes położony 3 km na zachód od centrum miasta.

Wynajem samochodów dostępne są w centrum Tromsø i Tromsø lotniska .Niektóre samochody do wynajęcia oferujemy w Tromsø Agoda Toyota, Peugot 207, Ford Fiesta i kombi Audi. Mikrobusy można również zamówić, jeśli potrzebujesz miejsca dla więcej niż 5 osób.

polski