Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alta – Podręcznik

Alta
Wynajem Aut Alta

Alta, który ma ok.. 13.000 mieszkańców (18.500 w całej gminie), znajduje się w obszarze Alta – zachodniej Finnmark, który jest Norwegii północ powiatu.Alta stał się miastem dopiero w 1999 r., a większość mieszkańców żyje w okolicach Alta – w tym Bossekop i Tverrelvdalen. Historycznie, Sami Bossekop zdominowana – jak się Tverrelvdalen Kven.

Istnieje kilka dowody archeologiczne, że Alta jest zamieszkana przez ponad 9000 lat. Stone Age znajduje w górach Komsa, która dokumentuje tak zwanej kultury Komsa, uważany za najstarszy ustalenia porozumienia.

W przeciwnym razie, wiele rzeźb skalnych w Alta i okolic (najstarszy ponad 6000 lat) Alta największych atrakcji. Zostały one odkryte w 1973 roku i jest obecnie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wiele z najstarszych historii jest udokumentowane w Alta Museum, która została przegłosowana Europejskie Muzeum Roku 1993. Innym znanym muzeum w Alta Tirpitz Museum – muzeum wojny na podstawie 2 II Wojny Światowej i słynny niemiecki pancernik Tirpitz.

Alta jest również znana z pięknej scenerii – i słońce północ w lecie i zorzy polarnej często można zobaczyć tutaj zimą, popularnych atrakcji turystycznych.

Lotnisko Alta Airport znajduje się w Tverrelvdalen, 3,5 km na wschód od Alta.