Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stathelle

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stathelle – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stathelle – Podręcznik

Stathelle
Wynajem Aut Stathelle

Miasteczko znajduje się w Stathelle Bamble gminy – w okręgu Telemark – ok. 160 km na południowy zachód od Oslo. Stathelle ma około 8000 mieszkańców (2008), i gdzie Langesundsfjord, Frierfjord i Eidangerfjord spotkać – w najgłębszej części Langesund Peninsula.

Brevik Bridge (droga 354) i Grenland Bridge (E18) znajduje się bezpośrednio Stathelle.

W historycznym centrum Stathelle jest atrakcją turystyczną, z wąskimi uliczkami i budownictwa drewnianego z 1830. Dobrze jest także zakupy w centrum z różnych sklepów, a na zachodnim krańcu mostu Brevik jest „Brotorvet Centrum handlowe” – w sumie 43 sklepów i restauracji.

W przeciwnym razie Stathelle popularne miejsce na świeżym powietrzu, takich jak żeglarstwo i wędkarstwo, i nie jest dobry basen tutaj w lecie.

W Bamble gminy jest Olav’s Church, który warto odwiedzić. Tutaj można zobaczyć ruiny starożytnego średniowiecznego kościoła z 1150, i mała kaplica stronie – Mary Chapel – jest otwarte dla publiczności przez cały rok.

Sąsiadujących Langesund miasta końcu półwyspu Langesund – 6,6 km na południowy wschód Stathelle.Tutaj można znaleźć Bamble Muzeum Wybrzeża (w budynku z drewna z 1700 roku) – jakie dokumenty dzielnicy historii morskiego rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i żeglugi morskiej. Muzeum posiada również wystawy malarstwa i rzemiosła.

Quality Hotel & Resort Cut rolnicze w morzu ma również wielki park wodny, atrakcją dla całej rodziny. Posiada zjeżdżalnie, basen, jacuzzi i sauną.

Najbliższe główne lotnisko Sandefjord – Torp, który znajduje się 55 km na północny wschód od Stathelle.