Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Stavanger

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stavanger – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stavanger – Podręcznik

Stavanger

Wynajem Aut Stavanger

Stavanger, położony w północno-zachodniej części płaski krajobraz Jæren – między Boknafjord i Morza Północnego – jest centrum administracyjnym okręgu Rogaland.Miasto ma 121.610 mieszkańców (2009), a wraz z nią czwarte pod względem wielkości. Biorąc cały obszar miasta (do której należy także sąsiedniego miasta Sandnes) ludności rośnie w prawie 200.000. Stavanger jest często nazywane „stolicą Norwegii ropy naftowej” – jak bogaty przemysł naftowy powstał w Morzu Północnym w 1970 roku.

Historia Stavanger daty daleko z tyłu, i przywrócił Iron rolnicze Wiek Ullandhaug pokazuje, jak żyli tu ludzie w okresie migracji (ok. 350-550 neKr.). Od 1120, kiedy został wybrany na biskupa Stavanger, został uznany za miasto.

Jeden z najbardziej znanych atrakcji Stavanger Stavanger są Katedra (St. Swithun). To był prawdopodobnie zbudowany w 1120, a Norwegia jest najstarszą katedrę. Jest to pięknie położony w Breiavatnet w centrum miasta. W przeciwnym razie, należy zachowywać i restaurować, środowiska miejskiego „Old Stavanger” jest mowa (173 drewnianych budynków z końca okresu 1700 – początek 1800 roku), Valberg Tower (ok. 1850) i Starego molo Port.

Miasto posiada również wiele interesujących muzeów – w tym stosunkowo nowym Norwegian Petroleum Museum, Muzeum (które jest częścią Uniwersytetu w Stavanger), Stavanger Muzeum Sztuki oraz Muzeum Stavanger, w tym Obejmuje dwór Ledaal, która ma status jako rezydencja królewska.

W przeciwnym razie, Stavanger aktywnych utelivsby, które ze względu na jej związek z dużym przemysłu naftowego na Morzu Północnym, ma międzynarodowy charakter. I dla rodzin z dziećmi park rozrywki (jeden z narodu największy park rozrywki – 23 km na południe od Stavanger), popularne wycieczki.

Stavanger – Sola położony jest 16 km na południowy zachód od miasta.

Rezerwacja wynajem samochodów w pobliżu Stavanger Stavanger Sola lotniska nigdy nie było prostsze. Wybierz miejsce w wyszukiwarce, kliknij na odpowiedni pojazd i podać swoje dane karty kredytowej w celu natychmiastowej rezerwacji. Będzie można w ciągu kilku godzin, aby otrzymać bestilllingen potwierdzenie i informacji oraz link do wypożyczalni samochodów dostawcy.

polski