Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stavanger Sola Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stavanger Sola Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stavanger Sola Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Stavanger Sola Lotnisko
Wynajem Aut Stavanger Sola Lotnisko

Stavanger Airport, Sola (SVG) znajduje się w miejscowości Sola, 15 km na południowy zachód od Stavanger. Transfer na lotnisko kursuje pomiędzy lotniskiem i Stavanger. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Hertz, Europcar, Sixt, Avis i budżetu. Pick-up jest bardzo blisko do budynku terminalu.

W 3742, 153 pasażerów w 2008 r., Stavanger Airport, Sola, Norwegia jest trzecim co do wielkości lotnisko.Słońce zostało otwarte w 1937 roku, był drugi w Europie betonowa droga startowa. Z lotniska Stavanger, latać do 44 różnych miejsc, z których dziewięć są krajowe i 35 są międzynarodowe. Niektóre popularne miejsca z lotniska OsloBergenKretaLondynPiza i Rzym. Ma również znaczny ruch helikoptera do iz platform wiertniczych na Morzu Północnym. Lotnisko oddalone jest o ekspansji.

Stavanger Airport, Sola ma bardzo duży wybór restauracji, jeden z nich jest Pulpit Rock Cafe, znajduje się w 3 piętrze z pięknym widokiem i design świetnie. Jest wolna od podatku, bezprzewodowy internet, sala konferencyjna i ATM. W sierpniu 2009 roku otwarto Rica Airport Hotel Stavanger, w pobliżu budynku terminalu.