Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Brønnøysund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brønnøysund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brønnøysund – Podręcznik

Brønnøysund
Wynajem Aut Brønnøysund

Bronnoysund znajduje się na południowym wybrzeżu okręgu Nordland – szczególnie w dzielnicy South Helgeland. Istnieje tylko pod 5000 osób z firmy, który stał się miastem dopiero w 2000 roku.

Brønnøysunds najbardziej znanym punktem jest 258 metrowej górze Torghatten. To ma przede wszystkim Torghatten atrakcją jest 160 metrów długości i 20 metrów szeroki otwór, który przebiega przez tunel w całej góry. Dziura nie jest wywołane przez człowieka, ale przyroda własnych dzieł, które powstały w epoce lodowcowej.

W przeciwnym razie większość innych atrakcji turystycznych również związane z przyrodą i wokół miasta. Archipelag jest rajem, a także długą linią brzegową na kontynencie oferuje wiele idyllicznej miejscowości. Ze względu na naturalną formą może wynosić do korzystania z plaży życia na morzu i na pieszą wycieczkę w tym samym dniu. Wizyta w obszarze HOPEN Black rekreacji jest również zalecane.

Jeśli chodzi o inne rodzaje terenów, norweskie Centrum Akwakultury wymienione – i Hildur Urtearium (gdzie, oprócz ciekawych ogród ziołowy, można również skosztować lokalnie produkowanej żywności i wina). Oba są na obrzeżach Brønnøysund.

Własnych miasta na lotnisko, Brønnøysund lotniska, w odległości 2 km od centrum miasta.