Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fagernes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fagernes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fagernes – Podręcznik

Fagernes
Wynajem Aut Fagernes

Fagernes jest centrum administracyjnym gminy w żegludze Północnej Aurdal znajduje się w centrum wschodniej Norwegii. Ludność 1762 (2009), a status miasta został osiągnięty w 2007 roku. Położenie podłużne jezioro Strondafjorden jest piękne i idealne do wędkowania i innych działań na zewnątrz.

Historia Fagernes „z 1857 roku, kiedy pierwszy obrotu powstała tutaj. Pół wieku później (w 1906) zbudowano dworzec kolejowy, na Valdres tutaj, co dało rozwoju ważną naprzód.

Fagernes jest naturalną bazą wypadową do zwiedzania przygody w dolinie zapraszając Valdres, ale są też zabytki trzeba zobaczyć w mieście i jego okolicach. Tutaj Valdres Folk Museum w Storøya przez Strondafjorden szczególnie wymienione. Jest to 4. największym muzeum na wolnym powietrzu (otwarty w 1901). Co więcej, „Slate Square” jest popularnym miejscem spotkań, gdzie również prowadzone różnych imprez kulturalnych w sezonie letnim. Plac został zbudowany dla uczczenia tradycji witryny bogate w produkcji łupków, aw 2000 r. został wybrany na tysiąclecie North Aurdal gminy.

Od Fagernes nie jest daleko od popularnej miejscowości turystycznej, że Beitostølen (znany ośrodek narciarski) i Vassfaret (krajobraz, który czasami jest postrzegane jak niedźwiedzie i wilki). Beitostølen położony jest 36 km na północ od Fagernes, a można dostać się do Vassfaret przez uruchomienie 52 km na południe.

Fagernes Airport Leirinn znajduje się 9,6 km na północny zachód od centrum miasta.