Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Florø

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Florø – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Florø – Podręcznik

Florø
Wynajem Aut Florø

Florø mieści się w Sogn og Fjordane powiatu i jest w Norwegii najbardziej na zachód miasta.Do 1997 r. był również jedynym miastem w New Jersey. status miasta został osiągnięty w 1860 roku – i na Florydzie świętuje swoje 150-lecie w 2010 roku. Samo miasto liczy około. 8500 mieszkańców (2009), podczas gdy cała gmina (ang. Flora) 11500 życiu.

Florø pojawiły się w oparciu o bogate łowiska śledzia w 1800 roku, i ryby przemysłu i eksportu jest nadal istotne dla miasta. Wydaje się inaczej jak idyllicznym miasteczku, który w roku 1998 otrzymał prestiżową nagrodę „Environmental Award City”.

Istnieje szereg atrakcji w okolicach Florydy. Tutaj jest w pięknej scenerii zarówno wysokie góry i wybrzeża piękne – i pogoda nie była Zapraszamy do kąpieli, można odwiedzić kryty obiekt „Fulmar” w centrum miasta.

Jeśli chodzi o zabytki, zwiedzanie Muzeum Morskiego zaleca – czy podróż do Ausavika, do domu jednego z największych i najciekawszych miejsc Petroglyph. Także Kinnakyrkja – średniowieczny kościół kamienia (najstarsze części z 1000) na pięknej wyspie Kinn tylko poza miastem – jest warte odwiedzenia. Wyspa jest atrakcją samą w sobie, gdzie najwyższy punkt znajduje się więcej niż 300 m.   Na policzkach podejmuje również gmina Flora’s największa impreza kulturalna – gra kroniki. To historyczna grać, że zostanie zbudowany każdego roku około 20 Czerwca pod patronatem Sogn og Fjordane Teater.

Flora lotniska, w odległości 2 km na północny zachód od miasta, jest regionalny port lotniczy regularne loty do Bergen (Flesland) i Oslo (Gardermoen).