Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bergen Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bergen Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bergen Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bergen Lotnisko
Wynajem Aut Bergen Lotnisko

Lotnisko Flesland (BGO) znajduje się na lotnisku 20 km na południe od Bergen. Transfer z lotniska autobusem pomiędzy lotniskiem a Bergen kursuje co 15 minut w każdy dzień i trwa około 30 minut. Istnieje również łodzią z lotniska. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Hertz, Europcar, National, Budget i Avis.Lotnisko Flesland został uznany za najlepszy w Europie lotnisko i na świecie 6 najlepszy port lotniczy przez British Travel Magazine Wanderlust Travel Awards.

Z 4.808.419 pasażerów w 2008 r., Bergen Airport, drugim co do wielkości w Norwegii. Bezpośrednie loty do 23 różnych międzynarodowych połączeń lotniczych z lotniska.Głównym celem podróży jest Oslo z wielu zaplanowanych lotów rundy podróż na dobę.Zdecydowano, że lotnisko zostanie uaktualniony.

Bergen Airport znajduje się 7 różnych restauracji, cła i sklepy. Posiada bezprzewodowy dostęp do pomieszczeń, bankowości i spotkania internet. W kwietniu 2007 r. otwarto pierwszy hotel lotnisko, hotel Clarion Bergen Airport, z miejscem na 650 osób.