Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sogndal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sogndal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sogndal – Podręcznik

Sogndal
Wynajem Aut Sogndal

Sogndal to miejscowość i gmina w powiecie Sogn og Fjordane w zachodniej Norwegii. Wieś – która ok. 3100 mieszkańców – leży w głębi fiordu.

Sognefjord jest w Norwegii najdłuższy i najgłębszy fiord i popularna miejscowość turystyczna na zachodnim wybrzeżu.W okolicach fiordu jest piękne krajobrazy, a najbardziej znany jest chyba Jotunheimen Glacier National Park.

Z miejscowości Sogndal jest połączenie promowe do takich Bergen.

Sogndal o bogatej historii kultury i wielu atrakcji – w tym Kaupanger Stave Church z 1140 (jeden z najstarszych norweskich drewniane kościoły) – i Kolekcje Heiberg (Sogn Folk Museum) w Kaupanger, który jest 7 km od Sogndal.

Tutaj znajdziesz dwie części: jedna jest skansen – z budynków od średniowiecza do roku 1980, gospodarstwa i budynku głównego z wystawy obiektów związanych z rolnictwem, rzemiosło artystyczne, tkaniny itp.

Drugim jest Sogn Fjord Muzeum znajduje się na prom dokowania Kaupanger – 5 min. jazdy od głównego budynku muzeum. Fjord Muzeum kolekcji lokalnej historii łodzi, narzędzi połowowych itp.

Norweski lodowiec Muzeum znajduje się w miejscowości w gminie Sogndal Fjærland, są również warte odwiedzenia. Muzeum posiada wystawy i modele lodowce, i kino, które pokazuje filmy o lodowcu.

Najbliższe lotnisko regionalne jest Sogndal Airport – Hauåsen, znajduje się 18,6 km na południe od Sogndal.