Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Namsos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Namsos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Namsos – Podręcznik

Namsos
Wynajem Aut Namsos

Namsos to nadmorskie miasto położone na czele obszarze Namsen okręgu Nord-Trøndelag. Miasto ma 9400 mieszkańców (2009) i jest ważnym centrum handlowym w regionie. Namsos Sąsiednie kilka niższe szczyty, które są popularne miejsca – w tym górskich Bjørumsklompen (114 m). Ze szczytu roztacza się wspaniały widok na miasto. Miasto zostało założone w 1845 roku, gdy pierwsze industielle operacji drewno zaczęło. Obecnie tylko jeden młyn pozostaje w eksploatacji.

Dzisiaj Namsos jest być może najlepiej znany jako rock i kultury – z popularnym festiwalu roczne rock.

Atrakcji turystycznych w mieście jest „Spillum Dampsaga i strugania – Norweski Tartak Muzeum” jest popularnym miejscem turystycznym. To jest żywym muzeum i dziedzictwa przemysłowego. Także w Regional Gallery jest warte odwiedzenia, galeria sztuki znajduje się w Namsos Kultury. Outdoor jest wielki park rzeźby.

muzeum Namdal również wiele odwiedzających – muzeum na wolnym powietrzu, które znajduje się 1,5 km poza centrum miasta, który ma kilka starszych budynków z 1700 – i 1800 roku. Jest też ekspozycja muzealna szpitala.

Oasis tour podjętych działań w Namsos dla całej rodziny. Jest to jeden z największych w Europie Północnej kąpiel w górach, ze zjeżdżalnią, jacuzzi, siłownia, kawiarnia itp.

Regional Airport Namsos lotniska – Høknesøra znajduje się 4 km na wschód od centrum miasta.