Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Holmestrand

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Holmestrand – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Holmestrand – Podręcznik

Wynajem Samochodów Holmestrand
Wynajem Aut Holmestrand

Holmestrand położony w południowo-wschodniej Norwegii, w szczególności w Vestfold County na fiord.Miasto liczy około 10.000 mieszkańców (2010) i jest położone 70 km na południe od Oslo – Norwegia w stolicy.

Holmestrand jest kompleksowe miasto przemysłowe, szczególnie w produktach z aluminium. Ponadto miasto ma piękną przystań, a latem jest dobra kąpiel w popularnej plaży „Dulpen” lub nieco mniejsze kąpielisko „Hagemann”.

Najsłynniejszych atrakcji turystycznych znajduje się kościół Holmestrand z 1674, kościół Hillestad z 1724, kościół Botne z 1200s i rolnicze Holst od 1756 – w którym mieści Holmestrand Museum (muzeum regionalne z wystawy malarstwa, modeli i eksponatów morskich mm od 1500 i do dziś). Muzeum posiada również własny dział transportu.

Inne godne uwagi są Holmestrand Aluminium Museum (z naciskiem na historię i rozwój produktów), jak również „Duun House” – dawnym domu autor Olav Duun (1876/39) był jednym z największych poetów.W domu jest obecnie muzeum, i na zewnątrz jest park pamięci.

Holmestrand także wiele sklepów z centrów handlowych i sklepów, pole golfowe, basen i slalom wzgórzu, które można wykorzystać w okresie zimowym.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Sandefjord – Torp, który jest 43 km na południe od Holmestrand.