Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kristiansand Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kristiansand Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kristiansand Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kristiansand Lotnisko
Wynajem Aut Kristiansand Lotnisko

Kristiansand lotniska, Kjevik Airport (MAN) jest 16 km na północny wschód od Kristiansand. Istnieje wahadłowy między Kristiansand i lotniska i innych miast w okolicy. Możliwe jest również przybycie łodzią na molo Kjevik 5 minut od terminala. Na lotnisku można dostać wynajętym samochodem od firm wynajmu samochodów Hertz, Europcar, Sixt, Avis i budżetu.

915089 osób odwiedziło w 2008 roku z lotniska Kristiansand. Bezpośrednie loty do 7 różnych międzynarodowych portów lotniczych w Europie, a lotnisko jest obsługiwana przez pięć różnych linii lotniczych.

Kristiansand Lotnisko nie ma restauracji, ale 2 kioski, gdzie można kupić podstawowe produkty żywnościowe i napoje. Ma sklep wolnocłowy, bezprzewodowy internet, sale konferencyjne i biura podróży. Najbliższe hotele Rica Hotel Animal Park i Quality Hotel & Resort Kristiansand jest shuttle bus.