Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Glomfjord

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Glomfjord – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Glomfjord – Podręcznik

Wynajem Samochodów Glomfjord
Wynajem Aut Glomfjord

Glomfjord znajduje się niemal na końcu prawie 20-mile Glomfjorden w Meloy gminy w okręgu Nordland. Większość podróży wewnątrz stromej ścianie góry Fyken 883 metrów w powietrzu. Tu również rośliny Glomfjord moc – znany w związku z sabotażem Allied „Operation Musk Dunder” w 2 II wojny światowej. Wieś liczy około Glomfjord.1200 mieszkańców (2009), a jeden z najpiękniejszych odcinków dróg – „Coastal Route” (Route 17) – zdanie centrum.

Glomfjord wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z przemysłem, ponieważ jeden z największych obszarów przemysłowych Północy (Glomfjord park przemysłowy) znajduje się tutaj. Jednak obszar ten jest również bogaty w możliwości unikalne doświadczenia.   Najbliższa część drugiego największego lodowca – Svartisen – jest blisko 2 mln na południowy wschód od Glomfjord. Położony na obrzeżach centrum miasta znajduje się także wiele mniejszych Glombreen, gdzie również znajduje się 1200-metrowa góra Istind. Uznał on, zarówno wędrować po lodowcach i górskich w okolicy. Meloy również piękne wybrzeże, gdzie możliwe jest urlop jako „wyspy na wyspę”.

Glomfjord Największą atrakcją jest Glomfjord Alpine Centre znajdują się w niewielkiej odległości od obszaru zabudowanego. Tu jest także do działań na snowboardzie i roślin charakteryzuje magazynu „Free Flow” jako jeden z najlepszych miejsc na snowboardzie w Norwegii.

Najbliższe główne lotnisko jest Bodo Airport, położony 54 km na północny zachód od Glomfjord.