Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Vadsø

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vadsø – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vadsø – Podręcznik

Vadsø
Wynajem Aut Vadsø

Przybrzeżnych Vadsø miasto (ok. 5000 mieszkańców w 2010 r.) znajduje się we wschodniej części hrabstwa Finnmark, na północnej stronie Varanger Fjord. Vadsø jest zarówno handlowe i administracyjne centrum hrabstwa Finnmark (Norwegia najdalej na północ i największy w okolicy).

Vadsø codziennymi przyjazdów Coastal Voyage ( Bergen – Kirkenes ).

Już w 1500 był Vadsø dużą wioską rybacką, ale nie dostał status miasta aż do 1833 roku.

Atrakcje turystyczne w Vadsø jest przede wszystkim arktycznych krajobraz ze słońcem w lecie północ, rekreacji na świeżym powietrzu i łowiectwa i rybołówstwa. W zimie można doświadczyć zjawiska przyrodniczego aurora w Vadsø i brać udział w safari na skuterach śnieżnych lub psie.

Vadsø Muzeum / Ruija Kto Muzeum jest warte odwiedzenia. Muzeum mieści się w Zewnętrznych Esbensgården Kvenby nieco poza centrum – w norweskim kupcem 1850 –   i dokumentowania i rozpowszechniania wielokulturowej historii wschodniej granicy północno-Norwegia.Tutaj masz wgląd w kulturę norweski, fiński, lapoński i rosyjskim. W sąsiedztwie muzeum jest kilka zachowanych budynków – w tym Tuomainegården.

Vadsøya Parku Kultury należy również do muzeum – jak również wystawę „Sterowce i łodzi”, który znajduje się na nabrzeżu Hurtigruten.

Vadsø gospodarze kilka rocznych imprez kulturalnych – w tym Crab Festival Polar Specatcle i Varanger Festival – festiwal jazzowy i bluesowy w sierpniu.

Miasta regionalnego portu lotniczego – Vadsø lotniska – w odległości 4 km na wschód od centrum miasta.