Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Larvik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Larvik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Larvik – Podręcznik

Larvik

Wynajem Aut Larvik

W nadmorskim miasteczku Larvik (23.600 mieszkańców w 2007 r.) znajduje się w południowo-wschodniej Norwegii przez Larviksfjord (która wpada do Skagerrak) i należy do okręgu Vestfold.Larvik   została powołana w 1671, a głównym zajęciem było czasu handlu drewnem, przemysłu stoczniowego i żeglugi morskiej.Później w 1930 roku miasto zostało wszechstronnym rozwoju przemysłu.

Z portu w Hirtshals do Larvik bilfergeforbindelse w Danii, a także przechodzi E18 na północ od centrum.

Najstarszych budynków miasta, znajduje się w Tollerodden – i tu jest kilka historycznych atrakcji turystycznych. Wśród najczęściej odwiedzanych kościół Larvik z 1677 r., Larvik Szpital z 1762 i starych zwyczajów House of 1712 – w którym mieści się dziś muzeum morskie miasta. Obszar ten jest również piękna posiadłość w stylu barokowym z 1674.

Inne atrakcje turystyczne w mieście Larvik Museum – muzeum z eksponatami o historii miasta, morskich i przemysłowych historii, buk – teren rekreacyjny z dużą szlaki turystyczne, park z Fritzøe Fritzøehus – co jest dwór z 1860 roku.

Larvik jest inaczej wielki kurort latem, skały i plaże, kempingów i przystani, które småbåtliv roi. Larvik znajduje się ładny dzielnicy biznesowej, sklepów, kawiarni i restauracji.

Najbliższe lotnisko jest Sandefjord – Torp , położone w odległości 22 km na północny wschód Larvik.

polski