Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gjøvik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gjøvik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gjøvik – Podręcznik

Gjøvik
Wynajem Aut Gjøvik

Gjøvik znajduje się w południowej części Norwegii, na zachodnim brzegu największego jeziora w Norwegii, nad jeziorem. Z prawie 30.000 mieszkańców Gjøvik jest największym miastem w powiecie Oppland. Zrobiło się wokół starego gospodarstwa Gjøvik, a status miasta został osiągnięty w 1861 roku. gård Gjøvik (wymienione na początku 1800 roku na miejscu średniowiecznego dworu Gjøvig) jest obecnie centrum kulturalnym miasta.

Wśród atrakcji są Gjøvik Olympic Hall Cavern (wbudowany w związku z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Lillehammer w 1994 roku w pobliżu) to największy hala w górach (w tym lodowisko, basen i sala koncertowa).

W przeciwnym razie, Gjøvik główną atrakcją stary parowiec „Skibladner” – najstarsze na świecie parowcem, który jedzie w stałym ruchu trasy (latem). Zaproszenie na innych miast wokół jeziora (Lillehammer, Hamar, Moelv) – i miejsca Cape, Panengen i Eidsvold. „Skibladner” wykorzystywany jest również do ruchu czarterowym, i jest również znany pod pseudonimem „Mjøsa White Swan”. Został zbudowany w 1856 roku, i tym samym w 2006 r. z okazji 150-lecia.

Inne atrakcje w Gjovik: Eiketunet muzeum historyczne (skansen, usytuowany na wzgórzu, tuż obok centrum), Centrum Nauki śródlądowe (centrum technologiczne działalności), a lido Mainland (park wodny w mieście, z odkrytym basenem, wieża do nurkowania (10 m), basen dla dzieci, boisko do siatkówki mm).

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotniska Gardermoen w Oslo, który znajduje się 70 km na południe od Gjøvik.