Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Longyearbyen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Longyearbyen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Longyearbyen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Longyearbyen
Wynajem Aut Longyearbyen

Longyearbyen jest miastem górnictwa węgla kamiennego na zachód od wyspy Spitsbergen, która należy do norweskiego archipelagu Svalbard na Oceanie Arktycznym.Svalbard jest częścią Norwegii. Longyearbyen ma około 2000 mieszkańców (2008), i jest centrum administracyjnym Svalbard.

Longyearbyen jest tylko 50 km odcinek drogi, a najważniejszym środkiem transportu na wyspie jest skuter i łodzi. Latem dostępne są połączenia promowe do Barentsburg, w okresie maj – listopad jest prom na kontynent.

Miasto ma wiele działań kulturalnych i usług, oraz w centrum znajdują się restauracje, hotele / noclegi, sklepy, centrum sportowe (basen). W Longyearbyen, istnieją także liczne koncerty i imprezy rozrywkowe w godzinach wieczornych i mieście znajduje się również kilka coroczne festiwale – w tym Blues Festival w październiku i festiwal jazzowy w lutym.

Atrakcje turystyczne w Longyearbyen jest przede wszystkim, charakter i arktycznych na świeżym powietrzu, ale także Muzeum Svalbardu jest warte odwiedzenia. Ten znajduje się w Svalbard Research Park, jest naturalne i kulturowe wykazują muzeum artefaktów związanych z historią Svalbardu – jak i literatury, fotografii i sztuki.

Jest to również Norweski Instytut Polarny i historycznych magazyn gubernatora.

Inne atrakcje w mieście, kościół Svalbard z 1957 r., Galleri Svalbard – jak również „Spitsbergen Sterowiec Muzeum”, które – jego Wystawa opowiada historię trzech sterowców, który próbował dotrzeć do bieguna północnego od Svalbardu na początku 1900’s.

Svalbard Airport – Longyearbyen chodzi. 6 km na północny zachód od centrum miasta i ma regularne połączenia do Oslo i Tromsø.