Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Drammen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Drammen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Drammen – Podręcznik

Drammen

Wynajem Aut Drammen

Drammen, który ma ok.. 62.000 mieszkańców (115.000 w obszarze metropolitalnym), znajduje się głęboko w Drammen, Norwegia – i jest centrum administracyjnym powiatu w południowo-wschodniej Norwegii z Buskerud. Drammen River dzieli miasto na dwie części, gdzie Bragernes (z luzem od centrum) znajduje się na północ, natomiast Strømsø (w tym dworzec kolejowy) jest na południu. Do 1811 roku, Bragernes i Strømsø dwóch niezależnych lokalizacjach ładowania. Drammen, kiedy powstały dwa miejsca ładowania były połączone.

Wśród innych atrakcji Drammen Muzeum wymienione. Ma swój główny oddział w byłej chciał Marienlyst rolnicze (wymienione ok. 1770) w Strømsø dzielnicy. Również gospodarstwa Austad (od 1807) i gospodarstwa Gulskogen (od końca 1700 roku) – oba znajdują się na obrzeżach miasta zarządzane przez Drammen Museum.

W przeciwnym razie, Drammen Teatr znaczącą atrakcją w mieście. Budynek został oddany do użytku w 1870 – w ostatnich latach całkowicie odnowiony po poważnych pożaru w 1993 roku. Został odznaczony medalem Europa Nostra na dobre prace renowacyjne. Samym sercu miasta jest stary torf Bragernes – jak w związku z tysiąclecia został wybrany tysiąclecia Drammen.

Atrakcją bardzo szczególny charakter spiralny tunel Bragernesåsen (zbudowany w 1953). To wiatr sześciu i pół razy wokół własnej osi – zanim łączy punktu widzenia Spiral góry, gdzie znajduje się restauracja i duży teren rekreacyjny.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotniska Gardermoen w Oslo , w odległości ok.. 70 km na północny wschód od Oslo.

polski