Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kongsvinger

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kongsvinger – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kongsvinger – Podręcznik

Kongsvinger

Wynajem Aut Kongsvinger

Kongsvinger znajduje się w powiecie Hedmark w południowo-wschodniej Norwegii, 17.400 mieszkańców (2009). Miasto leży na Glomma, który jest Norwegiinajdłuższa rzeka.Kongsvinger ma bogate życie kulturalne, a także jest ważnym ośrodkiem handlowym dla regionu.

Kongsvinger stał się miastem w 1854 roku i posiada kilka historycznych atrakcji turystycznych, aby pokazać. Niektóre z najczęściej odwiedzanych kościoła Wings z 1699 (z ołtarzem z 1300 roku), a   Górne Miasto – Kongsvinger najstarszych budynków miasta z 1700 – i 1800 roku.Cały teren jest żywym muzeum, znajduje się na górze Aamodtgården z 1801 r., która obecnie jest własnością Muzeum Kongsvinger. Tutaj, zarówno miejskie muzeum i wystawy sztuki. Miasto górnej gospodarzem letnich „Życie w obozie” – z rozrywki, jedzenia i stragany.

Inną atrakcją w mieście jest twierdza Kongsvinger z 1600, który jest otwarty dla publiczności. Istnieje również muzeum twierdzy z czterech wystaw – w którym głównym pokazuje historii wojskowości od czasów Wikingów do dziś. Kolacje i często teatralne i koncerty na zamku.

Muzeum Kobiet jest również warto odwiedzić. Jest duży i piękny szwajcarskiej willi z 1857 roku. Muzeum dokumentów życia kobiet i norweskiego historii kultury, i każdego lata jest nowe i aktualne tematy wystawy.

Najbliższe lotnisko jest Oslo Airport Gardermoen , położony 74 km na zachód od Kongsvinger.

polski