Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Røros

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Røros – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Røros – Podręcznik

Røros
Wynajem Aut Røros

Røros (3640 mieszkańców w 2009) to wieś w gminie Røros, który znajduje się w South Trøndelag powiatu. Gmina graniczy od wschodu do Szwecji. Krajobraz Røros jest pagórkowaty z dużą płaskowyże i ma ponad 600 m. Ponadto gmina posiada kilka jezior i dwa parki narodowe – Femundsmarka i Forollhogna Parku Narodowego.

Røros jest stare miasto górnicze z liczbą zabytków kultury i jest w całości na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Røros Huta Miedzi rozpoczęła się w 1644, pracowała do 1977 roku. Obecnie zamiast Rørosmuseet.

Prawie 1 mln osób odwiedza rocznie Røros i muzeum w wytopu rud Square jest największą atrakcją miasta. Ekspozycjami ze swoim show Światowego Dziedzictwa Røros z historii górnictwa. Powinieneś również odwiedzić Żużel Road Malmplassen mieszkańców miasta mieszkali tam wcześniej, a zwiedzanie Olav Mine (który jest 13 km od centrum) jest również zalecane.

Popularne na rynku zimą – Rørosmartnan – to coroczna impreza w lutym. Na rynku trwa pięć dni i ma około 80.000 zwiedzających rocznie.

Regionalnego portu lotniczego Røros lotniska, w odległości 2 km na zachód od centrum miasta, i ma bezpośrednie połączenia z lotniska Gardermoen.