Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Grimstad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Grimstad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Grimstad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Grimstad
Wynajem Aut Grimstad

Grimstad to miasto z ok. 20.000 mieszkańców (2009), który jest na południowym wybrzeżu Norwegii – szczególnie w okręgu Aust-Agder. Komisja otrzymała status miasta w 1816 roku, a historia jest ściśle związana z przemysłu stoczniowego i morskim. Jeszcze przemysłu morskiego i morskiego branż pokrewnych ważne dla miasta.

Grimstad inaczej nazywane „Poezja miasta Ernes”, ponieważ w Norwegii dwóch międzynarodowych najbardziej znanych pisarzy – Henryka Ibsena i Knuta Hamsuna na swój sposób ma wpływ na miasto z jego obecności. Ibsen aptece uczeń tutaj, gdy zadebiutował jako dramaturg w 1850 roku – i Hamsun mieszkał w jego gospodarstwie praktyk Nørholm od 1918 aż do swojej śmierci w 1952 roku.

Muzeum Miejskie Grimstad ma kilka oddziałów specjalnych, gdzie „okręt flagowy” jest Muzeum Ibsena, znajduje się na Ibsena Dom (przy ulicy Henryka Ibsena, oczywiście). Ibsen Dom (wybudowany w 1758 roku) obejmuje autentyczne aptek czas Ibsen w mieście, i Norwegii najstarsze muzeum Ibsen (otwarty w 1916).Reimanngården (który również był farmaceutą, który pracował w Ibsen) jest złożoną drewna w 1750, takie jak Domy na salonach Grimstad Art Association.

Z innych działów muzeum musi Grimstad morskiego wymienionych muzeum. Mieści się ono w dawnej stoczni.   I Dømmesmoen w Eden, na północ od centrum, jest norweski ogrodniczych muzeum – z byłym rządem szkoły ogrodniczej obok. Istnieje również piękny park, gdzie takie mogą doświadczyć 500-letni dąb Eden. W pobliżu znajduje się Eden Kościół – murowany kościół z 1100S, w miejscu, które w przeciwnym razie zawiera liczne kurhany i inne pamiątki historyczne.

W lesie w Eden Kościół regionu jest najbardziej widowiskowa (na zewnątrz) – Fjæreheia – zbudowany w dawnej kopalni granitu. I to musi być oczywiście wspomnieć, że Grimstad, Norwegia, norweskie miasto z najbardziej słonecznych dni w roku, ma piękne plaże, zarówno na zachód i na wschód od centrum miasta.

Najbliższe lotnisko Kristiansand Lotnisko – Kjevik, który jest 34 km na południowy zachód od Grimstad.