Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tønsberg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tønsberg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tønsberg – Podręcznik

Tønsberg
Wynajem Aut Tønsberg

Tønsberg gmina znajduje się w powiecie Vestfold, a na wschodnim wybrzeżu do fiordu Oslo. Samo miasto liczy około Tønsberg. 40.000 mieszkańców (2010), i jest centrum administracyjnym Vestfold i główne miasto handlowe.

Tønsberg i została założona w roku 871 i jest najstarszym miastem w Norwegii. Ma ona kilka zabytkowych atrakcji turystycznych – w tym Castle Rock, który jest największym ruiny park. Jest to również Slottsfjelltårnet zbudowany z kamienia z 1888 roku z najważniejszych atrakcji turystycznych. Ponadto znajdują się ruiny średniowiecznego zamku Tunsberghus, który był największym twierdzy w 1200s.

U stóp Castle Rock jest Slottsfjell Museum, który przedstawia historię Vestfold z naciskiem na morskich i wielorybów.

Inne atrakcje to TønsbergTønsberg Katedra z 1858 roku, kościół Sem od 1100S,   Haugar Muzeum Sztuki (wystawa sztuki współczesnej norweskiej) – i nowoczesnej biblioteki, która została norweskim cena konstrukcji stalowych w 1993 r. – i który jest zbudowany na ruinach starego klasztoru św Olafa od 1100S.Są one widoczne w podziemiach biblioteki.

Tønsberg jest popularnym kurortem w lecie, i piękne wybrzeże, wspaniałe plaże, przystań i urozmaicone życie nocne. W centrum jest także „Farmandstredet” – jedno z największych centrów handlowych z 126 sklepów.

Najbliższe lotnisko jest Sandefjord – Torp, położony 25 km na południowy zachód od Tønsberg.