Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sandnessjøen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sandnessjøen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sandnessjøen – Podręcznik

Sandnessjøen
Wynajem Aut Sandnessjøen

Sandnessjøen jest centrum miasta i administracyjnych w Alstahaug gminy, znajduje się w okręgu Nordland. Miasto ma 5700 mieszkańców (2009) i należy do regionu i krajobrazu Helgeland.

Sandnessjøen Alsten znajduje się na wyspie, położone u ujścia Vefsnfjorden. Miasto jest centrum handlu i ośrodkiem zewnętrznym Helgeland, a port połączenia na Coastal Voyage ( Bergen – Kirkenes ).Z portu nie ma połączenia promowe m.in. do Bodø.

most Sandnessjøen z lądem przez 1100 metrów Helgeland Bridge.

Nieco na południe od miasta pasmem górskim „siedem sióstr”, który był punktem zwrotnym dla regionu od niepamiętnych czasów. Najwyższym szczytem jest Botnakrona, który mierzy 1072 m. „Siedem sióstr” jest popularną atrakcją turystyczną, która jest odpowiednia do uprawiania turystyki pieszej. Jest szlakiem do każdego państwa.

Inne atrakcje w pobliżu są Petter Dass Muzeum, położony na obrzeżach centrum Sandnessjøen przez ciche podwórze Alstahaug, który jest popularnym miejscem wypoczynku.

Muzeum poświęcone jest poeta ksiądz Petter Dass (1646 – 1707), a tu jest stara plebania z 1700 roku, z wystawy, jak również stosunkowo nowy budynek muzeum (od 2007) z salą wystawową, sklep muzealny i kawiarnia.

Najbliższy sąsiad jest Alstahaug kościół, wzniesiony w 1200s w steatytu.

Sandnessjøen lotniska – Stokka znajduje się 11 km na południowy zachód od centrum miasta.