Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lyngdal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lyngdal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lyngdal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lyngdal
Wynajem Aut Lyngdal

Lyngdal gmina znajduje się w powiecie Vest-Agder w południowej Norwegii, ma 7700 mieszkańców (2009). Lyngdal stał się miastem w 2001 r. i jest ważnym centrum handlowym w regionie. Miasto ma doskonałą lokalizacją w pobliżu morza, kilka jezior i wzgórz. Najwyższym punktem jest Kalåsknipen, położony 506 m.

Największą atrakcją turystyczną w Lyngdal Sørlandsbadet, położony na Rosfjord, i jest popularny park wodny dla całej rodziny basen ze sztucznymi falami, elektrowni, jacuzzi, zjeżdżalnie, basen sportowy, basen dla dzieci i odnowy biologicznej.

Inne zabytki i okolica Lyngdal Lyngdal Muzeum Rolnictwa z lokalnymi wystawa historii, kościół z 1836 r. Kvas, Koło Museum (muzeum z takimiNorwegia najmniejszy poczta i muzeum szkoły) i Lyngdal kościół z 1848 roku. Za kościołem jest jeszcze siedem dużych kurhanów, że prawdopodobnie wywodzi się z wczesnej epoki żelaza i epoki Wikingów.

Zarówno w obszarze Lyngdal Rosfjord i są piękne plaże z piaszczystymi plażami.

Lyngdal znajduje się również „Pet oglądaliśmy” – roczne fesjåfestival z niezliczonymi straganami, która odbywa się w pierwszy weekend września. Pet rozmawiał z tradycją sięgającą 1857 i nadal jest popularnym wydarzeniem zarówno dla turystów i mieszkańców miasta. Oprócz zabawy uczciwej stragany są stałym składnikiem zwierząt online.

Najbliższe lotnisko Kristiansand Lotnisko – Kjevik, położony 89 km na wschód od Lyngdal.