Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kongsberg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kongsberg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kongsberg – Podręcznik

Kongsberg
Wynajem Aut Kongsberg

Kongsberg jest żeglugi w okręgu Buskerud – w centralnej części południowej Norwegii. Miasto ma 24.700 mieszkańców (2010), i została założona przez króla Christiana IV w 1624 roku. Numedalslågen, który jest jednym z Norwegii najdłuższa rzeka, przepływa przez miasto.

W 1623 roku odkryto srebrny w okolicy, a Kongsberg Silver Mines istniał do 1957 roku. Dziś, wiele atrakcji turystycznych w Kongsberg związane z historią miasta górniczego.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji w mieście, kościół z 1761 Kongsberg, Kongsberg Old Silver Mines huty w 1844 roku, norweski Muzeum Górnictwa (Muzeum Narodowe w górnictwie, gdzie wystawa opowiada o ponad 330 letniej historii górnictwa w Norwegii). Muzeum posiada także inne służby – w tym „Muzeum Royal Mint”, Muzeum, Muzeum Fabryki Gun i muzeum narciarstwa.

Norwegian oferuje również Muzeum Górnictwa kopalni spacery i wycieczki po mieście, a latem może przynieść zjeżdżalnie do kopalni srebra w Saggrenda – 340 metrów pod ziemią.

Inną atrakcją jest Kongsberg Lågdalsmuseet – teren rekreacyjny z starych budynków i mini-zoo ze zwierzętami gospodarskimi.

W mieście znajduje się kilka coroczne festiwale – w tym popularny festiwal jazzowy w lipcu.

Najbliższe lotnisko jest Sandefjord – Torp, który jest 87 km na południowy wschód od Kongsberg.