Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Finnsnes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Finnsnes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Finnsnes – Podręcznik

Finnsnes
Wynajem Aut Finnsnes

centrum administracyjne gminy Finnsnes w Lenvik w okręgu Troms – i znajduje się na wybrzeżu, w Senja ( Norwegii, drugiej co do wielkości wyspie).Miasto liczy około 5500 mieszkańców, w tym na wsi Silsand Senja, co jest związane z Finnsnes za pomocą ponad 1000 metrów długości Gisundbrua. Finnsnes stał się miastem 1 Stycznia 2000 r., a więc rynki się jako „Tusenårsbyen”.

Finnsnes jest centrum handlowym w regionie, który liczy około 35.000 mieszkańców, a to wystawia swe piętno na mieście. Dlatego też nie jest dobre zakupy tutaj – w tym Amfiteatr w centrum Finnsnes, który został otwarty w 2005 roku.

W okolicach Finnsnes istnieje szereg atrakcji – oprócz pięknych krajobrazów i słońca w południe w lecie. Stowarzyszenie Mid-Troms muzeum ma dwa oddziały w rozsądnej odległości od miasta: Lenvik Muzeum oraz Muzeum Senja. Na Senja jest również popularnym Hulder i Troll Park Senja Troll.

Czy jesteśmy gotowi na dłuższą wycieczkę, jeden 68 km na południe od Finnsnes wizyta na świecie wysunięte na północ zoo – Polar Zoo. Znajduje się on w Bardstown.

Połączone wojskowych i cywilnych B lotniska ardufoss lotniska jest ok.. 30 km na południowy wschód od Finnsnes.