Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bardufoss

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bardufoss – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bardufoss – Podręcznik

Bardufoss
Wynajem Aut Bardufoss

Bardufoss jest centrum administracyjnym gminy Målselv, która leży na północny wschód od powiatu norweskim Troms – granicy z Polska. Wieś liczy około Bardufoss.2250 mieszkańców (2009), i znany jest jego centralne znaczenie dla norweskich wojskowych.

Bardufoss znajduje się w Sił Zbrojnych wiedzy i centrum edukacji (Defence College) – i istnieją także trzy obozy wojskowe, w pobliżu wioski.

Charakter Målselv jest piękne, i Bardufoss jest dobrym punktem wyjścia do zajęć rekreacyjnych w terenie. Atrakcje obejmują najbardziej popularne: Polarbadet (północ Norwegii park wodny), Målselvfossen (norweskiego wodospad, położony nieco na wschód od miejscowości) i Górnego Dividalen Parku Narodowego – ok. 70 km na południowy wschód od Bardufoss, tuż przy granicy ze Szwecją.

Może być również wspomnieć, że podawanie Mid-Troms Muzeum, które ma swoje oddziały w kilku miejscach w środkowej części Troms, znajduje się w Bardufoss.

Bardufoss Lotnisko jest połączone lotnisko wojskowe i cywilne, takie jak regularne połączenia do Londynu (Heathrow).