Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stokmarknes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stokmarknes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stokmarknes – Podręcznik

Stokmarknes
Wynajem Aut Stokmarknes

Stokmarknes znajduje się w okręgu Nordland w dzielnicy Vesterålen i jest centrum administracyjnym gminy Hadsel. Stokmarknes 3100 mieszkańców (2009) i stał się miastem w 2000 roku. Miasto położone jest na północnej stronie Hadseløya, i most na ląd przez Borøybrua i most Hadsel.

Główne źródła dochodów dla Stokmarknes jest sektorem rybołówstwa i turystyki. Port, położony w centrum, z codziennym przyjazdów Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ).

Atrakcje turystyczne w Stokmarknes jest przede wszystkim na północy Norwegii natury, jest wybieranych z wycieczek górskich do Storheia – gdzie są widoki na Vesterålen i Lofoty.

Stokmarknes liczy się jako miejsce narodzin Wybrzeża „, i molo jest Coastal Express Muzeum – wystawa Coastal różnych epok. Emerytowany statku „M / S Finnmarken” jest częścią muzeum, znajduje się na zewnątrz budynku. Jest otwarte dla publiczności przez cały rok.

Również kościół Hadsel od 1824 jest warte odwiedzenia – ośmioboczna kościół z ołtarzem z 1520 roku.

Miasta regionalnego portu lotniczego – Stokmarknes lotniska – Skagen, znajduje się 8 km na północny wschód od centrum miasta.