Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lillehammer

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lillehammer – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lillehammer – Podręcznik

Lillehammer
Wynajem Aut Lillehammer

Lillehammer (26.100 mieszkańców w 2009 r.) znajduje się we wschodniej części hrabstwa Oppland, i jest regionalnym centrum Gudbrandsdalen. Miasto położone jest na północnym krańcu jeziora, które jest największym jeziorem w Norwegii.

Lillehammer otrzymało status miasta w 1842 roku i znana jest jako miejsce na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1994 roku.

Miasto jest znane także do domu jedną z największych atrakcji turystycznych – Amusement Park. Jest to park rozrywki i przygody z magią jako temat, gdzie można także spróbować raftingu lub skorzystać na miejscu park wodny, sporty motorowe, jazda, kina itp. Ponadto, możesz odwiedzić nasze gospodarstwo, gdzie piastował wiele zwierząt.

Pozostałe atrakcje w mieście kościół z Lillehammer 1882, Lillehammer Muzeum Sztuki – w tym dzieła Edvard Munch i specjalny dział sztuki współczesnej, Park Olimpijski, Olympic Museum (historii igrzysk olimpijskich z 776 roku pneKr. do dnia dzisiejszego) i Maihaugen – Skansen z budynkami z okresu 1700 –   do 1900, tam też Garmo stavkirke z 1200s kłamstwa.Strona ma również Postal Museum.

Żeglugę Skibladner „to kolejny popularną atrakcją turystyczną. Jest to jedyny parowcem i najstarszych statków w eksploatacji – zbudowany w 1850. Statek pływa po jeziorze i startu i pasażerów w Lillehammer.

Lillehammer jest bardzo popularnym ośrodkiem sportów zimowych – z wspaniałych stoków narciarskich, wyciągów narciarskich, tras narciarskich i urozmaicony teren.

Najbliższe lotnisko jest Oslo Airport Gardermoen, położony 145 km na południe od Lillehammer.