Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kristiansund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kristiansund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kristiansund – Podręcznik

Kristiansund
Wynajem Aut Kristiansund

Kristiansund znajduje się na zachodnim wybrzeżu Norwegii – w coraz Romsdal County – i ma około 20.000 mieszkańców (2007). Miasto z widokiem na morze na trzy wyspy Kościół Norwegii, północnej Norwegii i śródlądowe – który ma połączenie ze sobą most.

Kristiansund jest ważnym ośrodkiem handlowym dla regionu, i codziennie odwiedzana przez Coastal Express, który porusza się pomiędzy Bergen a Kirkenes. teren portu Port ma kilka atrakcji kulturalnych i muzeów z fiskeriby Kristiansund okresu – w tym norweski Klipfish Museum.

W mieście najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Kvalvik Fort – jednego z najlepiej zachowany fort przybrzeżnych 2 II wojny światowej, Fire Muzeum, Stocznie muzeów, Petro Centrum – centrum turystyczne, gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o branży naftowej poza wybrzeży Norwegii, Northland Kościoła w 1914 roku, Arne Øverlands Gallery – galeria sztuki z wystawami norweskich malarzy, a park wodny „Atlanterhavsbadet – atrakcja dla całej rodziny w tym zjeżdżalnie, basen ze sztucznymi falami, ściana wspinaczkowa oraz jacuzzi.

14 km do morza Grip wioski rybackiej – wyspa z wąskimi uliczkami i małe, malownicze domy. Możesz również odwiedzić domy atrakcją turystyczną Grip od 1500.

W przeciwnym razie, Kristiansund dobre centrum handlowe ze sklepami i klubów nocnych, jak również kilka miejsc. Miasto słynie również z jego opera, i posiada roczną operafestuke w lutym.

Kristiansund Airport znajduje się 8 km na północny zachód od centrum miasta.