Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Harstad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Harstad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Harstad – Podręcznik

Harstad
Wynajem Aut Harstad

W nadmorskim miasteczku Harstad znajduje się w powiecie Troms w północnej Norwegii, ma 23.300 mieszkańców (2010).Miasto jest położone na największej wyspie – Hinnøya – w kierunku Vågsfjord. Wyspa została połączona z lądem przez Tjeldsundbrua.

Harstad ma bogate życie kulturalne, a także jest ważnym skrzyżowaniem. Szybka trasa biegnąca od Bergen i Kirkenes przybywających codziennie Harstad, zarówno na północ i południe promów.

Atrakcje turystyczne w Harstad jest przede wszystkim charakter pięknej północno-norweskie krajobrazy nadmorskie. W mieście znajduje się również za kołem podbiegunowym, a zatem można w dobrej pogody, by doświadczyć słońca w południe w lecie, a zimą zorza polarna.

Inne zabytki to Harstad Trond Arne Muzeum Okręgowego – wystawa lokalnej historii regionu Harstad, Harstad Kościół z 1958 r., Kościół Trondenes od 1200s, pistolet Adolf – największy na świecie działa na lądzie, wybudowany w 2 II wojny światowej, a statek żaglowy „Anna Rogde” – zbudowany w 1867/68. Jest to prawdopodobnie najstarszy na świecie szkuner żeglarstwa.

6 km na północ od miasta Harstad „Røkenes rolnicze i Pensjonat” z 1750. Miejsce jest popularną atrakcją turystyczną, położona w pięknej okolicy. Istnieje kilka pięknych starych domów, galeria sztuki, restauracja / kawiarnia, i pole golfowe.

Harstad jest gospodarzem corocznej imprezy kulturalnej „Festiwal Norwegii Północnej” i odbywa się w czerwcu. Festiwal trwa w tygodniu, oferując koncerty, wystawy, sztuki teatralne itp.

Harstad / Narvik Airport jest ok. 45 km na południe od centrum miasta.