Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Ålesund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ålesund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ålesund – Podręcznik

wynajem aut ålesundW nadmorskim miasteczku w zachodniej Norwegii Ålesund jest usytuowany w More og Romsdal powiatu, z widokiem na Morze Norweskie i ma 42.000 mieszkańców (2008). Ålesund jest jednym z największych portów na wywóz suszonego dorsza, a miasto jest ośrodkiem przemysłowym i handlowym dla całego regionu i ważnym węzłem komunikacyjnym. Ålesund otrzymała status miasta w 1848 roku.

Niektóre z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w mieście jest kościół Ålesund z 1909 r., Borgund Kościoła (pochodzi z 1130) Aalesund Art Society (z wystawą sztuki współczesnej), Alesund Museum (muzeum regionalne, koncentrując się na polowanie, łowienie ryb i historii morskiej), średniowiecznej Muzeum z wykopalisk archeologicznych, Wiek Museum (na otwartym powietrzu z starych budynków, wystawy kulturalne, biblioteka łodzie, itp.), a także Muzeum Sztuki KUBE – galeria powiatu, regionalnej i międzynarodowej sztuki lokalnej.Na wystawie obrazów, fotografii, wideo, rzeźby, architektury i wzornictwa.

„Art Nouveau Centre” w Aalesund to kolejna atrakcja, położony w centrum miasta (Apotekergården). Strona została otwarta w 2003 roku i jest krajowe centrum Art Nouveau / stylu Art Nouveau z obu wystaw stałych i czasowych.

3.5 km na zachód od Ålesund kłamstwa „Atlantic Sea Park – jeden z największych akwariów morskich w Europie Północnej – który jest również atrakcją dla całej rodziny.

Ålesund został uznany za najpiękniejsze miasto w angielskiej gazecie „The Times” w 2009 roku.

Ålesund lotniska Vigra znajduje się na wyspie, 18 km na północ od centrum miasta.Istnieje podwodne połączenie tunelu na wyspę.

polski